Ahmet Maranki’nin Beden Temizliği

Doktor Ahmet Maranki beden temizliği sonuçlarına bakıldığında ilk başta görülen etki kişilerin miğde bulantısı olması ve bunun yanı sıra bir iki rahatsız edici durumla karşılaşılması üzerine yeni bir açıklama getirmiştir. Vücutta bulunan zararlı bakteriler ve fazlalıklar nedeniyle ve vücudun alışkın olmaması nedeniyle böyle etki yapabileceğini söylemiştir.

kozmik beden temizliği kampı
kozmik beden temizliği kampı

Vücudun alışkın olmadığı ve düzene girme sürecinde böyle şeyler normaldir. Hemen hemen her konuda bu böyle alışık olmadığımız bir şeye karşı hep olumsuz tepki vermekteyiz. Olumsuz tepkiler vücut alıştıkça yok olacaktır. Bu nedenle beden temizliği hakkında yanıltıcı ve kötüleyici yorumlar yazmamaya dikkat edilmeli.

Toplumumuzda halkın sözleri her açıdan önemlidir. Çünkü doktorlarında yaptığı her şey halk içindir. Kozmik temizlik evde de uygulanabilmektedir. Hazırlayacağınız temizleme kürü sayesinde vücudunuz tamamen sağlıklı görünüme kavuşur.

Ahmet Maranki beden temizliği nasıl yapılır? İster detoks kampına giderek beden temizliğinizi yaptırabilirsiniz isterseniz evde verilen tavsiyeler çerçevesinde beden temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*