Angelina Jolie Diyeti

Angelina Jolie Diyeti (Sarımsaklı Çay Diyeti) ile 3 hafta da 11 kilo verebilirsiniz…

Ünlü ve güzel yıldız Angelina Jolie doğuştan bu kadar şanslı olabilir mi? Bu soruya evet dersek ünlü yıldızın güzelleşmek ve formda kalma çabalarını hiçe saymış oluruz. Angelina Jolie sadece güzelleşmek ve formda kalmak için doğru, mucizevi ve sır gibi metodlarını kullanıyor.

Angelina Jolie
Angelina Jolie

Doğum yaptıktan sonra aldığı fazla kiloları kısa sürede vermesiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü yıldız elbette ki bir çok soruyla karşılaştı. Birçok insanın merakla beklediği cevapları bir bir anlatan güzel yıldız sarımsaklı çayı anlattı.

Sarımsaklı Çay Nedir?

Afrika yerlilerinin tedavi olarak kullandığı sarımsaklı çay vücudun biriken yağlardan kurtulmasını sağlıyor. Sarımsak çayında kullanılan zencefil, bal ve limon suyu da bu çayın etkisini arttırırken aynı zamanda da diyet sürecinde enerjisiz kalmayı da önlüyor. Direnç kazanırken kilo vermek hayal gibi gelse de kanıtlanmış bir gerçek.

Angelina Jolie Diyeti (Sarımsaklı Çay Diyeti)
Angelina Jolie Diyeti (Sarımsaklı Çay Diyeti)

Sarımsaklı Çayın Hazırlanış Tarifi;

İki fincan suya önce bir adet taze zencefil atılır ve kaynatılır, ardından 2 diş ezilmiş, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu katılır. Çay soğutup süzüldükten sonra içime hazır hale gelir.

Angelina Jolie Afrika yerlilerinden öğrendiği bu metod ile 3 hafta da 11 kilo gibi büyük bir rakam kilo kaybı sağladı. Angelina Jolie bu diyeti uygularken bebeğini emzirdiği ve düzenli yoğa yaptığı için kısa sürede rekor bir sayı kilo kaybetti. Sarımsak diyetinin meziyetine bakılırsa normal bir insan ortalama olarak sarımsak çayı ile 8-9 kilo verebilir.

1 Yorum

  1. aydilge

    çok güzel ama soğanlısı daha etkin olmayabilir deneyin kesinlikle

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*