Bölgesel Yağlardan Kurtulmak için Hareketler

Kadınlar genellikle bölgesel yağlarından şikayetçidir. Zaten zayıflama konusunda bile çok zor aşamalardan geçerken, birde zayıflamalarının ardından bazı bölgelerinde yağların hiç erimediğini fark etmeleri kadınları çıldırtabiliyor. Bölgesel yağlar dan kurtulmak yapacağınız diyet listesinin, biraz kendi metabolizmanızı tanıyarak, rejiminizin ardından hangi bölgelerinizde yağlanma devam edeceğini tahmin ederek listenizi buna göre doldurmalısınız.

Bölgesel Yağlar

Bölgesel zayıflama için en önemli yöntem spor olduğunu unutmayınız. Kalçalarınız ve basen bölgeleriniz için bisiklet veya koşmak bu bölgelerinizdeki yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Göbek bölgelerinizdeki yağlar için mekik en ideal spor hareketlerinden bir tanesidir ve ayrıca bel bölgemiz için de iki boynunuzun arkasına bir sopa gibi bir şey alarak ayaklarınızı bitiştirin ve sağa sola dönerek bel bölgelerinizdeki yağlardan da rahatça kurtulabilirsiniz.

Bazı kadınlar kol bölgelerindeki yağlardan şikayetçi olmaktadırlar ve bunun için en ideal hareketlerden bir tanesi şınav çekmektir. Şınav çekmek kollarınızdaki yağlanmaları yok edecektir. Kadınlar şınav çekmekte zorlansalar bile ve düzgün yapamasalar bile yinede oldukça fayda sağlayacaktır.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*