Daha Güzel Kaşlar

Kusursuz bir makyajın ve şahane bir göz makyajının en önemli unsurlarından biri güzel kaşlar dır. Bazı uygulama teknikleri ile kaşlarınıza harika bir görünüm sağlayabilirsiniz. Örneğin kaş boşluklarını doldurarak daha düzgün ve belirgin bir hale getirebilirsiniz.

daha güzel kaşlar
daha güzel kaşlar

Şekillendirmede Kullanılan Ekipmanlar

Kaş doldurma ve daha yoğun görünmelerini sağlamak üzere kaşınızın rengine uygun bir kaş farı veya kaş kalemi kullanabilirsiniz. Kaşlarınızı taramak için bir kaş fırçasına ihtiyacınız var. Eğer kaş farı  kullanacaksanız kaş fırçasının buna uygun bir nitelikte olması gerekir. Bunların yanı sıra kaş altını ve üstünü aydınlatmak için bir aydınlatıcı kullanabilirsiniz. Kaşlarınız şekil almakta zorluk çıkarıyorsa bir kaş sabitleyici maskara size yardımcı olacaktır.

daha güzel kaşlar için
daha güzel kaşlar için

Kaş Doldurma ve Şekillendirme Teknikleri

İşleme öncelikle kaşlarınızı tarayarak başlayın. Sonra kaşa istediğiniz şekli vermek üzere çizgi çekip kaş boşluklarını güzelce ve hiç acele etmeden doldurun. Kaş altını ve üstünü aydınlatmak için kullanacağınız aydınlatıcının ten renginize uygun olmasına dikkat edin. Son olarak maskara ile kaşlarınızı sabitleyin.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*