Lahana Kürü Nasıl Yapılır?

Kimimizin kilo alma nedeni stres, kimimizin ise yoğun çalışma koşulları nedeniyle hareketsiz kalması. Öyle ya da böyle aldığımız fazla kilolar hem sağlığımızı hem de çekiciliğimizi olumsuz yönde etki eder.

Fazla kilolarımızı atmaya karar verdiğimiz zaman ilk haftalardan sonra egzersizin tek başına yetmeyeceği ve diyetinde gerektiğini görürüz. Beyaz lahananın toksin atıcı ve arındırıcı bir özelliği vardır. Eğer siz de benim gibi lahana’yı sevip ve lahana suyu içerek kilo vermek istiyor iseniz beyaz lahana kürü diyeti sizin için mükemmel bir çözüm yoludur. Ayrıca lahana kan yağlarına, bahar yorgunluğu, tansiyon, şişik ve yaralara hatta kanser gibi bir çok hastalığa da karşı direnç gösterir.

lahana
lahana

Lahana kürü toksinlerin suda çözünmelerine yardımcı olduğu için bir çok diyetisyen tarafından öneriliyor. Bu diyetisyenlerden biride Ahmet Maranki. Bunun için iyi bir kaynak oluşturması amacıyla sizinle Ahmet Maranki’nin Lahana Kürü yöntemini paylaşacağız.

İşde Maranki’nin Lahana Diyeti icin Gerekli Malzemeler:
1 Litre su
200 Gram Lahana

Lahana Diyeti Hazırlanışı ve Kullanım şekli:
1 litre suyu kaynadıktan sonra 200 gr lahana’yı içine atın ve 3 dakika daha lahana ile birlikte kaynadıktan sonra günde 1 defaya mahsus bu suyu içebilirsiniz. Bu su yağlarınızda bulunan toksinleri ayrıştıracak ve daha hızlı kilo vermenizi sağlayacaktır.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*