Limon ve Sarımsak Diyeti

Limon ile sarımsağın bir araya gelmesi ile büyük bir mucize ortaya çıkar. Her ikisi de doğanın en önemli şifa deposu olduğundan ikisinin bir araya gelerek kullanılması insanı birçok hastalık dan korur. Öncelikle soğuk algınlığına karşı iyi bir kalkan olarak bilinir. Ruslar bu diyeti yüz yıllardır kullanarak birçok hastalığa ve soğuğa karşı kendilerini korumuştur.

Limon ve Sarımsak Diyeti

Limon ve sarımsak diyeti kanser hastalıklarına karşı da sizi korur. Bunun dışında beyin aktiviteleri zayıflamaya başlayanların da yardımcısı olur. Kısaca limon ve sarımsak diyetinin faydaları yazmak ile bitmez. Bu nedenle biz bir an önce tarifine geçelim.

Limon ve Sarımsak Diyeti Tarifi

Ağzı kapalı bir cam kavanoz içine 25 adet limon sıkın. Sonra bunun içine 25 adet soyulmuş sarımsak ilave edin. Sarımsakları hafif ezerseniz etkisi daha hızlı olacaktır. Kavanozun ağzını iyice kapattıktan sonra 1 ay boyunca günde 2-3 kez çalkalama yapın. 1 ay sonra sabahları aç karnına yarım çay bardağı için. Yaklaşık 30 gün sonra biteceğini hesaplayarak ikinci diyet uygulaması için önceki işlemi tekrar yapınız ki ilk uygulama bittiğinde ikincisine hemen başlayın.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*