Oryantalin Sultanı Asena

Oryantal dans ülkemizde tabiri caiz ise bir mittir. Televizyonun yaşamımıza ilk girdiği yıllarda hani siyah beyaz hayatlarımızda, tek kanallı, TRT izlediğimiz dönemlerde yılbaşı gecelerinin en büyük eğlencesi gece saat 12.00 olduğunda artık çocuklar yavaş yavaş uykuya dalarken dansözün çıkmasıdır ki, bu evde erkekler için keyif olurken, kadınlar için esefle bir kıskançlık yarattığı aşikardır.

Geçen yıllar gerek Ülkemizde, gerek Dünya’da birçok şeyi değiştirirken doksanlı yıllarda hayatımıza birden fazla kanal girmiş, siyah beyaz ekranlarımız renklenmiş ve oryantal dansta hayatlarımıza Asena girmiştir.

Sevmemek Mümkün mü?

Asena birçok farklı nedenle kendini belki de kadınlara da sevdiren, hatta oryantal dansı sevmeyen, hafife alanlara bile sevdiren özel bir kadındır. Kadınlar onu kıskanmak yerine onu örnek almışlardır ve evet çok net O, oryantalin sultanıdır.

Kadınlar onu sevmiştir zira çok düzgün bir çizgisi vardır, asla ucuz ve basit davranmaz, ne yaşarsa yaşasın üzerinden pirim yapılmamasına ödün vermemiş ve hep pozitif bir duruş sergiler durumdadır ki tüm bunlar da onu efsaneye yapmaya yetmiştir.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*