Pasif Jimnastik Zayıflatır mı?

Bu yazımızda sizlere bir jimnastik türünü anlatacağız. Zayıflamak isteyenlere kolay bir yolu göstereceğiz. Zayıflamak için herkes biliyor ki spor yapmak gereklidir. Ama spor yapmağı bir türlü sevemeyen olabilir. Ve spor yapmak bir çok kişi için zor gelebilir. İşte bu insanlar için, spor yapmayı sevemeyenler için çok güzel bir şeçeneği sizlere anlatacağız. Anlatacağımız  zayıflama türü olan pasif jimnastik tir.  Pasif jimnastik; bir nevi yatarak zayıflamaktır. Yani oturduğunuz yerden vucuda verilen titreşimlerle kasları uyarması sonucu zayıflama yöntemidir.

pasif jimnastik

Pasif jimnastiği fazla bilmiyoruz ama televizyon programlarında pasif jimnastik ürünü satan firmaların iddalarına göre, bu aletlerin kas geliştirdiğini, kemik yoğunluğunu ve yararlı hormonların arttırdığı gibi faydaların olduğu söylenmekte. Bazı firmalarda pasif jimnastik ürünleri nin bayanların korkulu rüyası olan selülite iyi geldiğini iddaa etmekteler.

Pasif jimlastik aletlerinin asıl amacı  insanları kolay yoldan zayıflatmaktır. Pasif jimlastik ürünleri şu şekilde çalışmakta: kişiler zayıflatmak istediği bölgelere pasif jimlastik aletini günde ortalama 15 – 20 dakika uygulayarak  makinanın verdiği titreşimle istenilen bölge zayıflatılıyor.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*