Ünlüler Nasıl Hep Formda Kalıyor?

Ünlüler Gibi Yap Formda Kal!

Evet her zaman gördüğümüz ünlüler çok ilginçler değil mi? 20 yasinda da 70 yasinda da hep çok genç ve zayıflar, nasıl mı? Burada bu konu üzerinde duracağız.

Kate Hudson Jennifer Aniston Zayıflama Sırları
Kate Hudson Jennifer Aniston Zayıflama Sırları

Kate Hudson’u ele alırsak kendisi yemek yemeyi çok seven birisi oldugunu söyler. Buğday, süt ürünleri ve undan kesinlikle uzak durduğunu dile getiriyor. Akşam yemeğinde salata ve sabahları ise ballı yoğurt yediğini dile getiriyor. Aynı zamanda hiç bir yemekten kaçmıyor ve salonda çok egzersiz yapıyor. Ama buradan çıkardığımız sonuç nedir tabi ki düzenli ve dikkatli beslenme.

Jennifer Aniston bir baska ünlü kişi, kendisini tanımayan yoktur heralde. Jennifer’e göre zayıf olmak gerçekten çok zor bir iş oldugunu dile getiriyor. Doktoru ile sürekli bu konuda görüşmekte olduğunu da dile getiren Aniston kesinlikle proteinli yiyecekler yiyip ve sadece açlığını bastıracak kadar yediğini dile getiriyor. Evet bayanlar buradan da gördüğünüz gibi diyet diye bir şey yok her şey sizin sağlıklı beslenmenize ve kendinizi tutarlı bir diyete sokmanıza sürüklüyor. Kesinlikle az ve proteinli yiyecekler aynı zamanda tabi ki sporda olmalıdır. Kesinlikle bunlar sizi formda tutacaktır.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*