Zayıflatan Maydanoz Suyu Kürü

Sağlık denilince ilk akla besinlerden olan maydanoz karaciğer için mucize bir bitki olarak gösteriliyor. Vücudunuzun birçok fonksiyonuyla bağlantılı olan karaciğerin düzenli ve sağlıklı çalışması kadar daha birçok problem için konunun uzmanları tarafından maydanoz ısrarla öneriliyor. Doğal bir takviye olan maydanozun gücü karaciğerle de sınırlı değil. Özellikle kadınların ödem problemine karşı da oldukça etkili maydanoz son zamanlarda zayıflatıcı özelliği ile gündemde. Yemeklerinizde genellikle süs amaçlı kullanılan maydanoz birçok açıdan  çok daha fazla önemsenmesi gereken bir bitkidir. Maydanoz suyu kürü ile çok sayıda sağlık probleminizle birlikte fazlalıklarınızdan da kurtulabilirsiniz. İştahınızı keserken diğer yandan yağ yakımını kolaylaştıran etken maddeleri içinde barındıran maydanoz suyunu uygun ölçülerde ve yöntemle kullanmanız gerekir.

Zayıflatan Maydanoz Suyu

Kadınlarda en sık rastlanan sorunlardan biri olan idrar yolları enfeksiyonları için de maydanozun birebir olduğu idddia ediliyor.

Maydanoz Suyu Kürü Tarifi

Her gün taze olarak hazırlayacağınız kürünüz için günlük yaklaşık bir demet maydanoza ihtiyacınız olacak. Özellikle taze yapraklı maydanozları tercih etmeniz göreceğiniz faydalar açısından önemlidir. Verilen ölçüde ki maydanozlarla birlikte iki yemek kaşığı taze sıkılan limon suyunu bir robota koyun. Klorsuz olmak şartıyla üzerine yarım bardak su ekleyin. On beş gün boyunca sabahları bu kürü uygulamaya devam edin. Bir haftalık bir aradan sonra tekrar on beş gün uygulamaya deavm edebilirsiniz. Kısa sürede mucize sonuçlar yaratacak maydanoz suyu kürü le sağlıklı formlar kazanmanız çok kolay.

Düşüncenizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*